Zdały osoby, które mają więcej lub równo 60%, reszta jest proszona 19 lutego o godzinie 17:00,

do sali opisanej na mojej stronie w zakładce konsultacje.

UWAGA, należy się uczyć jak w materiałach, które zamieściłem na stronie, a nie z szemranych stron internetowych.

W szczególności:

w przypadku układu równań, maja być wyliczone rzędy,

macierz ma mieć KWADRATOWE NAWIASY,

nie liczymy wyznacznika skreślając kolumny macierzy, jak państwo robili, ale osobno zapisujemy każdy wyznacznik,

i żadnych zaznaczonych „schodków”.

Pozdrawiam

 

 

Marcin Smoleń 68%

Krzysztof Szczęśniak 94%

Sowa Tomasz 88%

Łukasz Harzyk 28%

Sikoń Łukasz 70%

Kamil Materowski 80%

Andrzej Wozniacki 70%

Sebastian Wierzbicki 52%

Julia Olszewska 36%

Paweł Magiera 88%

Klaudia Ożóg 52%

Tomasz Mamak 64%

Łukasz Kmak 52%

Serhii Kraievskyi 36%

Nikola Dobrochowska 58%

Michał Lechowicz 76%

Sebastian Chodacki 20%

Kuźmiński Michał 64%

Mateusz Lasota 26%

Grzegorz Stosur 8%

Michał Mróz 4%

 

 

 

 

Przypominam, że umawialiśmy się na egzamin poprawkowy jutro o godzinie 9:00, (02.09.2019)

doszły mnie słuchy, że mimo to, ktoś wam ustawił inny egzamin na godzinę 8:00.

 

Będę w sali S1 czekał na was o godzinie 9:00, tak jak się z wami umawiałem, i jak mam zapisane.

Jeśli chcą Państwo jakieś zmiany, proszę maila od wszystkich zainteresowanych.

 

Egzamin (zdany od 60%, oceny wkrótce się pojawią):

Szpecht Ewa 85%,

Radosław Bryła 63,33%

Marcin Smoleń 28,33%

Krzysztof Szczęśniak 40%

Piwowarczyk Michał 75,833%

Sowa Tomasz 50%

Nawrocki Mateusz 67,5%

Miłosz Wodzisz 60%

Łukasz Herzyk 46,66%

Michał Miśkiewicz 76,66%

Sikoń Łukasz 30%

Kamil Materowski 21,66%

Agnieszka Seremet 78,33%

Andrzej Wozniak 45%

Dawid Rosiek 65%

Sebastian Wierzbicki 33,3%

Julia Olszewska 13,33%

Paweł Magiera 36,66%

Karol Musz 75,833%

Bendkowski Sylwester 75%

Izabela Tarasin 76,66%

Grzegorz Iżyk 61,66%

Klaudia Ożóg 31,66%

Tomasz Mamak 54,166%

Łukasz Kmak 40%

Krystian Łabaj 71,66%

Matuesz Jurek 63,33%

Radwan Pragłowski 62,5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolokwium poprawkowe kolejne wyniki pojawią się z czasem, na koniec ostateczna lista osób, które zaliczyły:

Sebastian Wierzbicki 58% zakiczenie

G. Stosur 28% brak zaliczenia

Grzegorz Iżyk 56% zaliczenie

Serhii Kraievskyi 20% brak zaliczenia

Nikola Dobrochowska 30% brak zaliczenia

Konrad Byrgiel 46% brak zaliczenia

Łukasz Kmak 60% zaliczenie

Michał Lechowicz 16% brak zaliczenia

Radosław Bryła 56% zaliczenie

Łukasz Herzyk 66% zaliczenie

Sebastian Chodacki 0% brak zaliczenia

Łukasz Kuźmiński 44% brak zaliczenia

Ewa Szpecht zaliczenie

 

 

 

Zadania na kolokwium poprawkowe:

Z uwagi, na to, że Państwo późno dostali przykładowe zadania

(przy czym wyraźnie zaznaczam, że nie miałem obowiązku ich wam dawać, ale ponieważ wam powiedziałem, że dam, zatem są poniżej )

zadania wysyłam wraz z rozwiązaniami, na poprawkowym będą zadania takie same ale o innych danych liczbowych, (proszę to traktować, jako ułatwienie, wynagradzające późne pojawienie się zadań):

są też nowe wykłady.


 

Wyniki:

 

Osoby, które nie dostały zaliczenia, MOGĄ na najbliższych zajęciach pisać kolokwium zaliczeniowe.

Wszyscy przychodzą na zajęcia.

 

INF_teoria_zbiorow_1

INF_liczby_zespolone_2

INF_macierze_wyznaczniki_układy_równań_3

INF_geometria_analityczna_4

algebra liniowa

teoria liczb_elementy

kryptografia_elementy

 

 

Proszę o maila grupowego.

Listy:

1_lista_liczby_zespolone

2_lista_macierze_wyznaczniki_układy_równań

3_lista_geometria_analityczna

4_lista_geometria_analityczna

5_lista_elementy_algebry

dodatkowe pomoce:



z1

3.11.2018

Informacje, proszę sprawdzić. Niestety nie piszą Państwo czytelnie nazwisk i stąd pomyłki.

Wszelkie reklamacje, trzeba spisać każdej osobie z osobna na kartkę A4, z podaniem imienia i nazwiska,

i opisaniem problemu.